هیجان انگیز‌ترین نقاط دیدنی پوکت از نگاه گردشگران

این جزیره زیبا که در کشور تایلند قرار دارد. یکی از بهترین و زیبا‌ترین جزایر دنیا ز دیدگاه گردشگران شناخته شده است. شگفتی و جاذبه‌های دیدنی این جزیره به قدری زیبا و هیجان انگیز هستند که قطعه اگر یکبار به این جزیره سفر کنید دوست دارید برای بار دوم و سوم نیز با تور پوکت به آنجا بروید. جاذبه‌های دیدنی و تفریحات جزیره پوکت به گونه‌ای هستند که برای هر سن و سلیقه‌ای می‌تواند کاملا مناسب باشد به عنوان مثال اگر شما علاقمند به تفریحات آبی هستید، جزیره پوکت سواحل زیبا و تفریحات متنوعی دارد و یا اگر به طبیعت و جنگل نوردی علاقمندید این جزیره سراسر سبز و جنگل‌های انبوه فراوانی دارد. یکی دیگر از ویژگی‌های ویژه تور‌های پوکت هتل‌های لوکس و باکیفیتش است که لذت سفر به پوکت را تکمیل می‌کنند و همه مسافران هم می‌توانند از اقامت خود در هتل‌های لوکس این جزیره لذت ببرند و هم از جاذبه‌های دیدنی و سواحل فیروزه‌ای‌ آن دیدن کنند. اگر شما هم مثل ما قصد سفر به جزیره پوکت را دارید.

سواحل زیبای جزیره پوکت

ساحل پاتونگ بزرگ‌ترین ساحل جزیره پوکت است که در اطراف آن رستوران، مراکز خرید و همچنین هتل‌های زیادی ساخته شده است. در این ساحل مسافران تور جزیره پوکت می‌توانند هم از تفریحات آبی و لذت شنا در آب‌های زلال جزیره پوکت لذت ببرند و هم از طبیعت بکر و زیبای این جزیره به همراه رستوران‌ها و مراکزخرید آن دیدن کنند. اما انکته قابل توجه برای افرادی که به دنبال استراحت و آرامش هستند این ساحل در تمام طول روز شلوغ بوده و در نتیجه ممکن است برای کسانی که علاقمند به آرامش هستند مناسب نباشد. ما برای مسافرانی که به دنبال آرامش و استراحت در کنار ساحل هستند، ساحل "آزاد" را پیشنهاد می‌کنیم، این ساحل که به طبیعت بکر و زیبایش معروف است، از لحاظ موقعیت مکانی کمی از جزیره پوکت فاصله داشته اما برای کسانی که به دنبال آرامش در کنار ساحل و تماشای طبیعت زیبای جزیره پوکت هستند کاملا ایده‌آل است.

جزیره جیمز باند (فانگ انگا)

جزیره "جیمز باند" یا "فانگ انگا" به دلیل سنگ‌های آهکی که از دل دریا در این جزیره بیرون آمده‌اند بسیار معروف است و همچنین نام آن نیز به دلیل فیلمبرداری سری فیلم‌های جیمز باند در این جزیره به اسم جیمز باند شناخته شده است. علاوه بر آن این جزیره جاذبه‌های دیدنی دیگری مانند سواحل زیبا، طبیعت بکر و تالاب‌ نیز دارد.

پارک فانتاسی پوکت

یکی از نقاط گردشگری و پرطرفدار در تور‌ جزیره پوکت، پارک فانتاسی پوکت است که هنگام ورود به این پارک با دنیایی از امکانات رفاهی و مهیج رو به رو خواهید شد. ساختمان‌ها در این پارک با معماری خاصی ساخته شده‌اند که در هر کدام برنامه‌های ویژه و خاصی برای گردشگران در حال برگزاری است. به عنوان مثال شما می‌توانید در این پارک از بازی‌های مهیج آن لذت برده و یا به تماشای نمایش فیل‌ها بروید و در آخر در رستوران‌های ویژه و با کیفیت این پارک غذایتان را میل بفرمایید.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

نظرات کاربران