سرزمین موج های آبی مشهد

همان طور که میدانید شهر مشهد به علت وجود حرم امام رضا (ع) در آن توانسته سالانه تعداد زیادی مسافر را به خود جذب کند و به بزرگترین و پر بازدید ترین مقصد زیارتی در ایران تبدیل شده است. بسیاری از کسانی که به مشهد سفر می کنند، پس از زیارت از حرم به دنبال تفریح و گشت و گذار در مشهد مشغول می شوند .در این میان سرزمین موج های آبی مشهد یکی از انتخاب مسافرین خواهد بود.

سرزمین موج های آبی مشهد

موج های آبی مشهد با ۲۳هزار متر مربع یکی از بزرگترین پارک های آبی کشور و خاور میانه محسوب میشود. این مجموعه در سال ۱۳۸۶ در شهرک قاسم اباد در مشهد افتتاح گردید.

معرفی سرسره های سرزمین موج های آبی مشهد:

سرسره جت موج

این سرسره سرعت بالایی دارد که میتوانید به همراه تیوب از ان استفاده کنید و به استخر پارک آبی هدایت شوید.

سرسره سوپر لوپ

این سرسره با ۱۴ متر ارتفاع و ۱۲۰ متر طول باعث شده هنگامی که از ان استفاده میکنید ، با سرعت زیادی به سمت استخر هدایت شوید.

سرسره آهسته

این سرسره سرپوشیده و به صورت در هم پیچیده میباشد. چون طول مسیر را به آرامی طی خواهید کرد متوجه نخواهید شد که سر از کجا در می آورید و همین باعث میشود که هیجان شما افزایش یابد.

سرسره های سرعتی

همان طور که از نامش پیداست این سرسره ها شیب و سرعت زیادی دارند و از پر سرعت ترین سرسره های مجموعه می باشند.

چاله فضایی

ابتدا با سرسره به سمت چاله فضایی هدایت خواهید شد. چاله فضایی همانند گردآبی است که پس از چند بار چرخیدن به دور آن به تونل مرکز آن هدایت خواهید شد.

سرسره تورنادو

این سرسره با ۱۳۰ متر طول شباهت زیادی به سرسره سوپر لوپ دارد اما با ظاهری ترسناک. میتوانید به صورت چند نفره و همراه با دوستان خود از این سرسره استفاده کنید و لذت ببرید.

سرسره سقوط آزاد

در این نوع سرسره شخص در محفظه ای قرار میگیرد. با توجه به نکات راهنمای مجموعه بدن خود را در حالتی خاص دهید. راهنمای مربوطه به یکباره با فشردن کلیدی، دریچه ای را در زیر پای شما باز خواهد کرد شما با سرعت زیادی در سرسره حرکت خواهید کردو به استخر منتقل خواهید شد. ارتفاع این سرسره ۱۴ متر میباشد و یکی از مهیج ترین سرسره های پارک آبی مشهد است.

سرسره موج

این سرسره با ۱۴ متر ارتفاع و ۳۰۰ متر طول ، طولانی ترین سرسره مجموعه میباشد. هنگامی که سوار بر تیوب هستید و از این سرسره استفاده میکنید ، از چهار سمت موج ها با شما برخورد خواهند کرد که باعث افزایش سرعت شما خواهند شد.

سرسره تویستر

شما میتوانید به همراه تیوب پیچ و خم های این سرسره را پشت سر بگذارید و در نهایت وارد استخر شوید.

سرسره تاپسی توروی

این سرسره مانند یک قیف بزرگ طراحی شده که شما را به یک تونل هدایت میکند . این سرسره ۱۱ متر ارتفاع دارد و از محبوب ترین سرسره های پارک آبی مشهد است .

امکانات سرزمین موج های آبی مشهد

برخورداری از جکوزی های سرد و گرم و انواع سرسره های مهیج

سونا خشک و بخار

موج سواری

تیوب سواری

سقوط آزاد

سالن های ماساژ

فروشگاه لوازم ورزشی و تجهیزات مخصوص پارک آبی

فست فود، رستوران و کافی شاپ

استخر مخصوص و قسمت ویژه کودکان

حمام ترکی:

این حمام دارای سالنی است با معماری زیبا و سنتی که فضای آن بسیار مرطوب است و از بخار اشباع شده.شما میتوانید پس از استحمام با آب گرم درخواست ماساژ داشته باشید و در نهایت دوش آب سرد بگیرید و یا چند دقیقه را در حوضچه آب سرد سپری کنید.

مزایای عضویت در باشگاه مشتریان سرزمین موج های آبی مشهد:

میتوانید با عضویت در باشگاه مشتریان سرزمین موج های آبی مشهد از اخبار این مجموعه با خبر شوید، از تخفیفات ویژه بهره مند شوید، امتیاز دریافت کنید در قرعه کشی ها شرکت کنید و حتی با بالا رفتن امتیاز از کمد های VIP این مجموعه استفاده کنید.

با توجه به آخرین آپدیت سایت با عضویت جدید در باشگاه مشتریان این مجوعه، مبلغ ۵۰,۰۰۰ ریال اعتبار رایگان دریافت خواهید کرد.

قیمت بلیت موج های آبی مشهد :

قیمت بلیت برای هر نفر در آبان ۱۴۰۲ معادل ۱۸۰ هزار تومان بوده است . در صورتی که به سایت موج های آبی مشهد مراجعه کنید میتوانید با ۳۰ هزار تومن تخفیف بلیت خود را خریداری کنید.

لینک سایت فروش بلیت سرزمین موج های آب مشهد :

لینک سایت سرزمین موج های آبی مشهد https://wwl.ir میباشد که میتوانید با مراجعه به این سایت بلیت خود و همراهتان را خریداری کنید.

آدرس سرزمین موج های آبی مشهد :

این مجموعه در شهرک غرب مشهد یا شهرک قاسم آباد میباشد که با حرم حدود ۱۵ کیلومتر فاصله و تقریبا ۴۰ دقیقه میتوان هم از طریق مترو و تاکسی و هم با ماشین شخصی به این مجموعه دسترسی پیدا کرد .

ساعت کاری سرزمین موج های آبی مشهد :

ساعات کاری این مجموعه در فواصل مختلف متغیر بوده که جهت اطمینان میتوانید با پشتیبان سایت موج های آبی مشهد تماس حاصل فرمایید.

ساعت کاری سرزمین موج های آبی مشهد در ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۸ تا ۲:۳۰ بامداد میباشد.

جهت اطلاع دقیق از ساعت کاری مجموعه میتوانید در باشگاه مشتریان اطلاع رسانی ها را چک کنید

جهانگردان

نویسنده : محمد جواد گنجی

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

نظرات کاربران